Kabala Lasteaed-Põhikool
Peamenüü
Uudised
kontakt
Dokumendid
Õpetajad
Õpilased
Lasteaiarühmad
Hoolekogu
ÕOV
huvitegevus
Pildigalerii
Ajalugu
Tööpakkumised
Lingid
Terviseedendus
Ajaleht
Projektid
Järelvalve
Toetajad

Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid ka Facebook'is!


www.tai.ee

Jaanika Voomets direktor, matemaatika jaanika@kabala.edu.ee
Janne Jakimainen klassiõpetaja jannekoppel@gmail.com
Siiri Johannson lasteaiaõpetaja  
Kaia Karlep klassiõpetaja, eripedagoog kaiakarlep@gmail.com
Taimi Kingisepp ajalugu, ühiskonnaõpetus taimi.kingisepp@gmail.com
Enn Kõrver tehnoloogiaõpetus, füüsika enkor@hot.ee
Luule Nikopensius keemia
Salle Nurmeta inglise keel, karjääriõpetus, 6. ja 7. klassi juhataja nurmeta@hot.ee
Hele Ojamaa klassiõpetaja e59@hot.ee
Marge Oruväli lasteaiaõpetaja  
Koidu Pettai vene keel, eesti keel, 5. ja 8. klassi juhataja koidu52@hot.ee
Eha Pärdi liikumisõpetaja
Marit Rahkemaa lasteaiaõpetaja maritrahkemaa@hot.ee
Helen Siniallik lasteaiaõpetaja helen.siniallik@gmail.com
Anu Siniroht muusika, loodusõpetus, 9. klassi juhataja anusini@hot.ee
Heldi Tagel muusikaõpetaja helditagel@hot.ee
Signe Talisoo eesti keel, raamatukogu signe.talisoo@gmail.com
Reet Tiisaar inimeseõpetus, kehaline kasvatus rtiisaar@hot.ee
Ülli Toomemäe bioloogia, geograafia yllitoom@gmail.com
Piret Urtson matemaatika, kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö piret.urtson@kabala.edu.ee
Ly Vaikmets-Vain lasteaiaõpetaja  
Tiina Vaiksaar lasteaiaõpetaja tiina.vaiksaar@mail.ee
Anu Vendelin klassiõpetaja
Tiina Viin lasteaiaõpetaja tiina.viin@mail.ee
Liina Väljaots lasteaiaõpetaja  
Katrin Puusepp sekretär katrinpuus@gmail.com
Tiia Sõber majandusjuhataja tsober@hotmail.com


[uudised] | [kontakt] | [dokumendid] | [õpetajad] | [õpilased] | [lasteaiarühmad] | [hoolekogu] | [õov] | [huvitegevus] | [pildigalerii] | [ajalugu] | [tööpakkumised] | [lingid] | [terviseedendus]
Kabala Lasteaed-Põhikool
© 2006-2008.

EENet