Lasteaed


    Õppeaasta moto on
    LAPS KASVAB LOODUSLÄHEDASELT- ON LOOV, RÕÕMUS JA ENESEKINDEL.
    Igal rühmal on 1-2 rühmasisest õppeaasta eesmärki, mis kajastub rühma tegevuskavas ja rühma õppe-kasvatustöö plaanides.
    Lasteaiarühmades on kasutusel elektrooniline päevik ELIIS.
    2015. aasta märtsikuus liitus meie lasteaed projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed".
    Koolituse on läbinud Lustilapse ja Muumi rühmad.

    Kiusamisest vabaks tutvustus

    LAPSE LASTEAEDA HARJUTAMISE SOOVITUSED

    Lasteaiarühmade tegevuskava 2020/2021 (uuendatud 17.09.2020)
    Lasteaiarühmade päevakava (uuendatud 17.09.2020)

    Kabala rühm JÕMMU 

    Üldmeil: jommu@suhtlus.ee
    Lepatriinu ja Jõmmu rühma tegevuste kava 2020/2021

    Jõmmu rühma nädalakava (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetaja: Helen Karlson, e-post helen.karlson@kabala.edu.ee

    Õpetaja assistent: Marge Oruväli, e-post marge.oruvali@kabala.edu.ee
    Õpetaja abi: Merle Piirsalu, e-post merle.piirsalu@kabala.edu.ee

    Kabala rühm LEPATRIINU 

    Lepatriinu rühma nädalakava (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetajad:   ootame oma perre
    Õpetaja assistent: Siiri Johannson, e-post siiri.johannson@kabala.edu.ee

    Õpetaja abi: Anne-Li Kivisto, e-post anne-li.kivisto@kabala.edu.ee

    Lipa rühm LUSTILAPS 
    Lustilapse rühma tegevuste kava 2020/2021

    Lustilaps rühma nädalakava (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetajad:

    Ly Vaikmets-Vain, e-post ly.vaikmets.vain@kabala.edu.ee

    Tiina Viin, e-post tiina.viin@kabala.edu.ee
    Õpetaja abi: Margit Pihelgas, e-post margit.pihelgas@kabala.edu.ee

    Purku rühm MUUMI 
    Muumi rühma tegevuste kava  2020/2021

    Muumi rühma nädalakava  (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetaja: Gerli Sarapuu, e-post gerli.sarapuu@kabala.edu.ee

    Õpetaja assistent: Marge Bogdanov, e-post marge.bogdanov@kabala.edu.ee
    Õpetaja abi: Külli Tamberg

    Lasteaia igapäevaelus löövad kaasa:

    Liikumisõpetajad:

    Indrek Huopolainen, e-post indrek.huopolainen@kabala.edu.ee (LEPTARIINU, JÕMMU ja MUUMI lasteaiarühmades)

    Eha Pärdi LUSTILAPS lasteaiarühmas

    Muusikaõpetaja: Anu Siniroht, e-post anu.siniroht@kabala.edu.ee

    Eripedagoog: Kaia Karlep, e-post kaia.karlep@kabala.edu.ee

    Õppeaasta moto on
    LAPS KASVAB LOODUSLÄHEDASELT- ON LOOV, RÕÕMUS JA ENESEKINDEL.
    Igal rühmal on 1-2 rühmasisest õppeaasta eesmärki, mis kajastub rühma tegevuskavas ja rühma õppe-kasvatustöö plaanides.
    Lasteaiarühmades on kasutusel elektrooniline päevik ELIIS.
    2015. aasta märtsikuus liitus meie lasteaed projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed".
    Koolituse on läbinud Lustilapse ja Muumi rühmad.

    Kiusamisest vabaks tutvustus

    LAPSE LASTEAEDA HARJUTAMISE SOOVITUSED

    Lasteaiarühmade tegevuskava 2020/2021 (uuendatud 17.09.2020)
    Lasteaiarühmade päevakava (uuendatud 17.09.2020)

    Kabala rühm JÕMMU 

    Üldmeil: jommu@suhtlus.ee
    Lepatriinu ja Jõmmu rühma tegevuste kava 2020/2021

    Jõmmu rühma nädalakava (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetaja: Helen Karlson, e-post helen.karlson@kabala.edu.ee

    Õpetaja assistent: Marge Oruväli, e-post marge.oruvali@kabala.edu.ee
    Õpetaja abi: Merle Piirsalu, e-post merle.piirsalu@kabala.edu.ee

    Kabala rühm LEPATRIINU 

    Lepatriinu rühma nädalakava (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetajad:   ootame oma perre
    Õpetaja assistent: Siiri Johannson, e-post siiri.johannson@kabala.edu.ee

    Õpetaja abi: Anne-Li Kivisto, e-post anne-li.kivisto@kabala.edu.ee

    Lipa rühm LUSTILAPS 
    Lustilapse rühma tegevuste kava 2020/2021

    Lustilaps rühma nädalakava (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetajad:

    Ly Vaikmets-Vain, e-post ly.vaikmets.vain@kabala.edu.ee

    Tiina Viin, e-post tiina.viin@kabala.edu.ee
    Õpetaja abi: Margit Pihelgas, e-post margit.pihelgas@kabala.edu.ee

    Purku rühm MUUMI 
    Muumi rühma tegevuste kava  2020/2021

    Muumi rühma nädalakava  (uuendatud 04.01.2021)

    Õpetaja: Gerli Sarapuu, e-post gerli.sarapuu@kabala.edu.ee

    Õpetaja assistent: Marge Bogdanov, e-post marge.bogdanov@kabala.edu.ee
    Õpetaja abi: Külli Tamberg

    Lasteaia igapäevaelus löövad kaasa:

    Liikumisõpetajad:

    Indrek Huopolainen, e-post indrek.huopolainen@kabala.edu.ee (LEPTARIINU, JÕMMU ja MUUMI lasteaiarühmades)

    Eha Pärdi LUSTILAPS lasteaiarühmas

    Muusikaõpetaja: Anu Siniroht, e-post anu.siniroht@kabala.edu.ee

    Eripedagoog: Kaia Karlep, e-post kaia.karlep@kabala.edu.ee