Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Huvitegevus ÕN

Õppeaastad

Kõik 2021/20222021/2022 2022/232022/23

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Talvetrimester(22)
06detsember
II advendiküünla süütamine ja klassidevahelise piparkookide meisterdamise väljakuulutamine.

06detsember
Jõulujuttude lugemine. Talvine meisterdamine 1.-4.klass


14.12- Purku Muumi

15.12-Kabala Jõmmu ja Lepatriinu,

16.12 - Lipa Lustilaps
 

Sulge

15detsember
Jõuluüritus- Ugala teater „Jälle need lumejänesed“ 1.-4.klass

16detsember
Sillaotsa talumuuseum, jõuluüritus ja programm "Vana aja jõulud" 5.-7. klass

20detsember
IV advendihommik, piparkookide näituse avamine. & Heategevuslik jõulukohvik



22detsember
Õpilaste kiitmine ja tunnustamine

Kiidame ja tunnustame:

  • õpilasi, kes on nimetatud I trimestri õpitulemustega autahvlile
  • õpilasi, kes on osalenud ja saavutanud silmapaistvaid tulemusi spordivõistlustel, konkurssidel jm sündmustel

Klassijuhatajaid kiidavad oma klassi õpilasi nii hoolsa käitumise, õppimise, klassikollektiivis tähelepanu pälvinud omaduste jm heade ja silmapaistvate tegevuste eest, mis muudavad koolis olemise, õppimise ja koostegemised meeldivaks.

  •  
  •  
Sulge

11jaanuar
9.klassi grupi- ja individuaalne nõustamine. 9.klass

17-21
jaanuar
Võõrkeelte nädal. 3-9.kl; 6.-9.kl

FOREIGN LANGUAGE WEEK 17th – 21st JAN, 2022 timetable.pdf

MONDAY

9.10 LANGUAGE AND THE ALPHABET Classes: 1 - 9

9.30 SPELLING BEE Class: 4 

10.20 SPELLING BEE Class: 9 

11.25 SPELLING BEE Class: 7 

12.30 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 3 

13.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 5 

WEDNESDAY

14.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 4 

THURSDAY

10.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 9

13.25 SPELLING BEE Class: 6 

11.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 7 

12.30 SPELLING BEE Class: 8 

FRIDAY

10.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 6

9.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 8 

11.25 SPELLING BEE Class: 5 

12.30 SPELLING BEE Class: 3 

 

From

MONDAY WHAT DO YOU KNOW ABOUT RUSSIA? (during the lessons) Classes: 6 – 9 to

FRIDAY FOLK MUSIC FROM DIFFERENT COUNTRIES Classes: 6 – 9 (during the lessons) 

 

Sulge

19jaanuar
5.-9.kl õpilaste õppekäik Soomaale

19.01 toimub 5.-9.kl õpilastele õppekäik Soomaale.

Õpilasi saadavad õppekäigul õpetajad Koidu Pettai ja Ülli Toomemäe.

Sulge

31jaanuar
Kuu sünnipäevalaste õnnitlemine

Kell 9.20, klassid 1 ja 9

Sulge

Sõbrapäeva tähistamine. Osalevad kõik klassid, organiseerimisega tegelevad Õpilasesindus ja huvijuht

Sulge

14veebruar
Sportlik sõbrapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses 4.-9.kl

Sportlik sõbrapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses    4.-9.kl  

Sulge

16veebruar
Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed

16.02 Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed

Sulge

16veebruar
Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed.

16.02 Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed.

Sulge


23veebruar
Eesti mäng ja kuu sünnipäevalaste õnnitlemine.

07-11
märts
Tüdrukute nädal, 1.-4.klass

1.-4.klass

Sulge
Kevadtrimester(41)

17märts
Matemaatika Känguru mäng.

2.-9.klass

Mängu toimetab:  matemaatikaõpetaja Piret Urtson

Sulge

18märts
Kevade alguse tähistamine.

1.-4.kl

Sulge

22märts
Eelkooli II kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu klassiõpetaja Aimi Allikmäe ruumis 117. Toimub eesti keele tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

22märts
Lepatriinu lasteaiarühma lastevanemate koosolek

Kutsume teid 22. märtsil Lepatriinude rühma lastevanemate koosolekule. Saame kokku koolis õpetajate toas.

Saate tutvuda uue õpetajaga ning ühtlasi käsitleme järgnevaid teemasid:

  • õpetaja Teele-Triin lühitutvustus ja tagasiside esimesele töönädalale
  • laste kohanemine muudatustega (inimeste vahetus, uuendused, murekohad ja edusammud)
  • kokkulepped murede ja probleemide lahendamiseks
  • arenguvestlused kevadel
  • lasteaia lahtiolekuaeg ja töökorraldus suve perioodil
  • tugiteenused asutuses ja koostöö eralogopeediga
  • igapäeva tegevused lasteaias (hommikune saabumine ja õhtune minek, päevaplaan, jalutuskäigud, riietumine - riidekapi sisu, söömine, potil käimine jms)

Kui teil on ettepanekuid või kerkinud küsimused, mida kindlasti soovite arutada koosolekul, siis olge kena, saatke omapoolse sisendi hiljemalt esmaspäevaks 21. märtsiks minu töö e-posti aadressile direktor@kabala.edu.ee.

Meeldiva kohtumiseni ja head töönädala lõpu soovides

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor

Sulge

24märts
Õpilasesinduse kohtumine

Ruumis 26

Osalevad ÕE liikmed, direktor, huvijuht, majandusjuhataja

Räägime lühidalt, kuidas on läinud ja millised on lähiaja plaanid.

ÕE eelarve ja tegevuste planeerimine 2021/2022 õppeaasta lõpuni.

Jõulukohviku teenitud tulu kasutamise planeerimine.

ÕE enda ettepanekud aruteluks ....

Sulge

4.- 9.kl 

Korraldab:   S.Nurmeta

Sulge

6. -  9. klass Kabala koolis, spordisaalis.

Algus: kell 13.25

Turniiri viivad läbi Sille ja Kadi.

Sulge

28märts
Kuu sünnipäevalaste õnnitlemine

05aprill
Eelkooli III kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu klassiõpetaja Hele Ojamaa ruumis 135. Toimub matemaatika tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

08aprill
Algklasside kevadine meisterdamine.

1.-4.kl  

Korraldus: Klassiõpetajad

 

Sulge


12aprill
Vestlusõhtu lastevanematega

Vestlusõhtu lastevanematega  kell 18-19 ikka google meetis

Arutelu teemad:

Kabala Lasteaed-Põhikooli uue arengukava koostamine

Arendustegevused lasteaia rühmades

Uued töötajad (kehalise kasvatuse õpetaja, tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja, asendusõpetaja)

Tervist Edendava Kooli tegevused

Sulge

Tegijad: 1.-9.klass 

Korraldajad:  S.Nurmeta, K.Pettai

Sulge

19aprill
Eelkooli IV kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu kehalise kasvatuse õpetaja ja aktiivsete vahetundide ringi juhendaja. Toimub aktiivse liikumise tund, millest võtavad osa nii lapsed, lapsevanemad kui direktor.

Sulge

22aprill
Veerandilõpu viktoriin ja kuu sünnipäevalaste õnnitlemine

Tegijad:        kõik klassid

Korraldajad: S.Nurmeta, klassijuhatajad

Sulge

1.-4.klass  

Sündmust toimetavad: Õpilasesindus ja huvijuht.

Sulge

22aprill
Veerandilõpu viktoriin ja kuu sünnipäevalaste õnnitlemine.

1.-9. klass

Korraldajad:    S.Nurmeta, klassijuhatajad

Sulge

03mai
Teatrisse. 1.-4. klass

1.-4. klass läheb teatrisse.

Kaasa lähevad lasteaiast ka 5 sügisel kooli minejat.

Väljasõit kestab 9.30 - 13.30

Sulge

03mai
Huvihariduse registri kasutamise põhimõtteid tutvustav üritus

Õppeaasta hakkab lõpupoole jõudma, kuid seni pole kõik lapsevanemad enda laste huvitegevuses osalemise kinnitanud.

3. mail kl 17-17:30 tutvustab Rapla valla kultuuri- ja noorsootööspetsialist Helen Hints valla huvihariduse registri kasutamise põhimõtteid sh mida ja miks peab lapsevanem huvihariduse registris tegema. 

Lastevanemate teadlikkuse tõstmise eesmärgil soovime saavuta eesmärki, et meie kooli huvitegevuse andmed on kõik korrektselt täidetud. Sellega saame olla eeskujuks ka teistele valla koolide lastevanematele.

Enda osalemissoovist palume anda teada hiljemalt 27. aprill e-posti aadressile marco.saluste@kabala.edu.ee.

Osalejatega kohtume 3.mail kell 17-17:30 klassiruumis 201 (arvutiklass)

 

 

Sulge

03mai
Eelkooli V kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu muusikaõpetaja Anu Siniroht. Toimub muusika tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

04mai
Loomaaia külastus. 1.-3. klass ja 6.-9. klass

1.-3. ja 6.-9. klass

Sulge

11mai
Murdmaajooks Raplas 3.-5.klass

Korraldajad: Anu Siniroht ja Ene

Sulge

Täpsem info ja korraldus: Ene

Sulge

17mai
Vestlusõhtu lastevanematega

Selle õppeaasta viimane "Vestlusõhtu lastevanematega" toimub 17. mail kl 18-19 zoomis

 (zoomi link).

Teema “Kabala Lasteaed-Põhikooli tulevik vallavalitsuse vaatenurgast”
Külalistena osalevad Rapla Vallavalitsuse Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna esindajad:
Jüri Morozov, abivallavanem
Marek Männik, hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist
Lea Lepik, haridusspetsialist

Sulge

18mai
KEVADKONTSERT

KEVADKONTSERT KOOLIMAJAS

Sulge

19mai
Kergejõustik Kehtnas 1.-4. klass

Osaleb 12 õpilast.

Väljasõit 9.20

korraldaja: Ene

saatja: Marco

Sulge

9.klass  

Orgaaniseerivad: Koidu Pettai ja ajalooõpetaja

Sulge

24mai
Nõva RMK külastuskeskus 4.-9. klass

4.-6. klassi õppekäigu teema:"Elu läänemere ääres."

7.-9. klassi õppekäigu teema: "Maa, mis tõuseb merest."

 

Organiseerijad: Ülli Toomemäe, Koidu Pettai, Anu Siniroht

 

Sulge

Osalejad: kõik

Organiseerimine: 8.klass ja klassijuhataja

Sulge

26mai
Lustilaste rühma lõpupidu

Mudilaskoor ja rahvatantsurühm 

Korraldajad:  A.Siniroht, K.Pettai

Sulge

30mai
Spordipäev (va. 9kl - kellel on eesti keele eksam)

30mai
Muumide rühma lõpupidu

31mai
Jõmmude rühma lõpupidu

06juuni
Ülekooliline orienteerumismäng

1.-8.kl  

Organiseerivad: kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhatajad

Sulge

1-9.kl

8.30-13.00

Sulge

10juuni
ORRL (Oska Raplamaal Rada Leida) Kehtnas

7.klass

Organiseerijad: S.Nurmeta, K.Pettai

Sulge

10juuni
kell 18-19 Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende vanematele.

10. juunil kl 18-19 Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende vanematele.

 

Sulge

1.-8.klass

Korraldavad:   kõik

Sulge

9.klass

Korraldajad: 8.klass ja klassijuhataja

Sulge
Sügistrimester(31)

Kogu kooli spordipäev

Organiseerivad Ene ja Kadi 

Sulge

16september
Vee-elustiku uurimus. Külas keskkonnaspetsialist Maarika Männil

5. klass

kl 11.30-13.15 Lõpemetsa-Kabala rippsilla juures

A. Siniroht

Sulge

16september
Mulla praktikum. Külas keskkonnaspetsialist Maarika Männil

6. klass

kl 13.25-15.05 Lõpemetsa-Kabala rippsilla juures

A. Siniroht

Sulge

19september
Õppepäev Elistvere külastuskeskus

1.-4. klassi õpilased

Sulge

20september
Õppepäev Elistvere külastuskeskus

5.-9. klass

Sulge

21september
Maailmakoristuspäeval osalemine

12.30 - 15.00

kool+lasteaed

Sulge



27september
Kooli 32. sünnipäeva tähistamine – Kabala Kablutamine

15.15 kogunemine kooli ees

15.30 start

Kool+lasteaed
Külalised teistest Rapla valla koolidest

Koolibuss tuleb viib lapsed koju hiljem.

Organiseerib: Ene

Sulge

03-14
oktoober
Pärandkultuuri rändnäitus

Koolimaja I korrusel

Korraldaja: huvijuht

Sulge

Korraldavad 9. klass ja klassijuhataja, õpilasesindus ja direktor

Koolipäeva tunnid algavad tavapäraselt kl 8:30

Tunnid lõpevad kl 12:00

Kojusõit koolibussiga minejatele kl 12:15

Sulge

12oktoober
Algklasside lõikuspidu 1.-4.klass

1.-4.klass

Organiseerivad: algklasside õpetajad.

Sulge

12oktoober
Põhikooli ja lasteaia lastevanemate üldkoosolek

kl 17-18 lasteaia vanemad

kl 18-19 põhikooli vanemad

Üldkoosolek toimub kooli saalis

Päevakorras:

  • Rapla Vallavalitsuse lastevanemate rahulolu küsimustiku kokkuvõte
  • Hoolekogu 2021/2022 õa töö kokkuvõte
  • Hoolekogu valimised (lasteaiast 4 lapsevanemate esindajat, põhikoolist 3 lapsevanemate esindajat, toetavate organisatsioonide esindaja, vilistlaste esindaja, lasteaia ja kooli õpetajate esindajad).
  • 2022/2023 õa eesmärgid, prioriteedid
  • Hoolekogu ja lastevanemate koolitused
  • Huvitegevus: huviringide 21/22 õa kokkuvõte, küsimustiku kokkuvõte ja järgmise kalendriaasta plaanid ning sellega seonduv info
  • Projektid: KIK, TEK, ENL, Kiusamisest vabaks, Taastava õiguse arendamine Rapla Vallas
  • Õpilasesinduse 2022/2023 õa tegevuste plaanid ja 2021/2022 õa kokkuvõte
  • Muudatused: Loovtöö korraldus, õppekava ja kodukord
  • Jooksvad küsimused
Sulge

1.-4. klassi üritus koolimajas. 

Organiseerivad klassiõpetajad.

Sulge

"Kiusamisest vabaks" programmi raames toimuvad koolis ja lasteaias sõprust väärtustavad tegevused. 

Üritusi toimetavad direktor, klaasijuhatajad, lasteaiaõpetajad ja õpilasesindus.

Esmaspäeval - koolipere kogunemisel õpime kõik koos sõbratantsu

Teisipäeval - algklassid mängivad sõbramänge

Neljapäeval - Kahoot sõpruse vanasünadest

Reedele - sõbralik veerandilõpu viktoriin

Sulge

19oktoober
5.-9. klass Viljandi teatris

organiseerib: Koidu

Sulge

Organiseerivad: S.Nurmeta, aineõpetajad

Sulge

Sündmuse sebijad: S.Nurmeta ja aineõpetajad

Sulge

1.-4. klass

organseerivad: klassiõpetajad

Sulge

Osalevad. põhikool ja lasteaed

Organiseerivad: Õpilasesindus ja huvijuht

Sulge

07-11
november
Poiste nädal + Isadepäev-perepäev-isad tundidesse

osalevad: kõik

organiseerivad: klassijuhatajad, aineõpetajad

 

ESMASPÄEV: algklasside poistel "Kuldvillak"

TEISIPÄEV: võidusõit

KOLMAPÄEV: seebitegu

NELJAPÄEV: üllatus

REEDE: oleme kunstnikud

Sulge

Täpsem info asjaosalised ÕE liikmed ja Koidu

Sulge

11november
Teatrikülastus "A Christmas Carol"

Teatrisse läheb 7.-9. klass.

Sündmust sebib Salle

Sulge

Allikasilma elamustalus

Saadavad Koidu ja Pille

Sulge

sõbraliku käitumise märkamise ja tunnustamise nädal

osalevad kool  ja lasteaed:

1. iga klass valmistab "Heade tegude" plakatit, millest tekib kooli saalis heade tegude galerii

2. 16. novembril toimuva rahvusvahelise sallivuse päeval kiusamisest vabaks väärtuste plakati täitmine "Millised teod nätavad, et oleme sallivad?"

organiseerivad: huvijuht, klassijuhatajad, lasteaiaõpetajad

Sulge

1.-3. tund koolis ja järgmised tunnid iseseisev õppimine kodus

Õpetajad on koolitusel

osaleb põhikool

 

 

Sulge

17november
Kabala lasteaiarühma lapsed külas kolmandal klassil.

Sõprusnädala raames tulevad Kabala lasteaiarühma lapsed tutvuma koolieluga, külastades kolmanda klassi tundi.

Sulge

22november
3.-6. klass KIK projekti õppepäeval Tallinnas

3.-4. klass Eesti Loodusmuuseum "Praktiline tund- rakk ja ainuraksed"

5.-6. klass Meremuuseum Paks Margareeta "Peetri koge"

organiseerib Ülli Toomemäe

Sulge

23november
Kodanikupäeva tähistamine

Külas vallavanem Gert Villard

Asja ajab ajalooõpetaja

Sulge

1.-4. klass

tähistamist toimetavad õpilasesindus ja huvijuht

Sulge

9. klass

Sõndmust sebib S.Nurmeta ja klassijuhataja.

Sulge
Talvetrimester(16)

30november
ENL projekti "Mina arvan!" III noorteseminar Kabala Mõisaas

5.-9. kl õpilased    
organiseerivad: huvijuht, direktor    

8:30 jalutame koolist Kabala Mõisa koos huvijuhiga;
11:30 lõuna koolimajas
12:30 saabumine koolimajja"

Sulge

Osaleb kogu kool ja lasteaed.

Ka huvijuht, klassijuhatajad, aineõpetajad, lasteaiaõpetajad.

Sulge

05detsember
II advendiküünla süütamine ja klassidevahelise piparkookide meisterdamise väljakuulutamine.

Organiseerivad õpilasesindus, huvijuht, muusikaõpetaja

Sulge

Kõik võtavad osa

organiseerivad: õpilasesindus ja huvijuht

Sulge




Jõmmu, Lustilaps ja Muumi sõidavad Lottemaale.

Sulge

19detsember
IV advent ja pipargooginäituse avamine



osalejad ja tegijad traditsioonilised

Sulge

19jaanuar
Aabitsapidu (miks ka mitte Sõber karuga?) 

   1.ja 9.kl 

Organiseerivad  klassiõpetaja ja 9.klassi juhataja  

 

Sulge

20jaanuar
Ekskursioon koolieelikutele Rapla keskraamatukogusse

Tutvume Rapla Keskraamatukogu võimalustega, väike mänguline tegevus.

Eelkooli üritus.

 

Tiina Viin

Sulge

 3-9.kl; 6.-9.kl 

Organiseerijad:   S.Nurmeta, A.Siniroht, K.Pettai
 

Sulge
Talvetrimester
täna, 29.jaanuar
  • ESMASPÄEV - KONTRASTI PÄEV - must-valge riietus
  • TEISIPÄEV - TRIIBUPÄEV - triibulised riided või mõni ese, mis on triibuline 
  • KOLMAPÄEV - MOEŠÕU - iga klass valmistab ühe etteaste 2-3 minutit (millega on tegemist, kirjeldus …) 5. tund
  • NELJAPÄEV - 80.-NDATE MOEPÄEV
  • REEDE - PIDŽAAMAPÄEV (magamisriietus)
Sulge

08veebruar
Eelkooli infopäev lastevanematele

Sügisel 1. klassi tulevate laste vanematele.

Korraldab direktor, kell 17.00-18,00 kooli saalis.

Sulge

Sealhulgas 14.02. sõbrapäeva tähistamine.  

Täpsem info:    ÕE,huvijuht

Sulge

 Karjääriõppe osana vanemate töökohtadega tutvumine  

 1.-7.klass 

Täpsem info: S.Nurmeta, klassijuhatajad  

Sulge

5. - 9. klass RMK Kabli külastuskeskuses õppepäeval

5.-6. klassi päevateema "Metsa eluring".

7.-9. klassi päevateema "Looduse talvine elu".

Sulge
Kevadtrimester

Emakeelepäev (ja e-etteütluse kirjutamine 8.kl) 

 1.-9.kl  

Täpsem info:  eesti keele õpetajad, klassiõpetajad

Sulge

 Karjääriõppe raames nagu igal aastal -  ettevõtlus- ja karjäärinädal .

 1.-9.klass

Täpsem info:    S.Nurmeta, K.Pettai 

Sulge

9. klassi õpilastele

Organiseerivad: Anu Vendelin ja Taimi Kingissepp.

Sulge

9.klass 

Täpsem info:   Anu Vendelin, Taimi Kingissepp

Sulge

Osalevad  kõik  õpilased.

Täpsem info ja organiseerimine:  8.klass ja klassijuhataja

Sulge

Ülekooliline spordipäev    1.-9.klass

Täpsem info:    Kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhatajad

Sulge

01-02
juuni
Lastekaitsepäeva sündmused põhikoolis ja lasteaias

Lastekaitsepäeva sündmused põhikoolis ja lasteaias.

Osalevad  põhikool ja lasteaed.

Täpsem info:   ÕE, huvijuht, majandusjuhataja, klassijuhatajad, LA õpetajad 

 

Sulge

Ülekooliline orienteerumismäng 

 1.-8.kl  

Täpsem info:  kehalise kasvatuse õpetaja,  klassijuhatajad.

Sulge

Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende  vanematele.  

Sulge

Kooliaasta lõpuaktus.


Tublimate kiitmine ja tunnustamine I poolaastal konkurssidel, võistlustel ning õpitulemustes muudes tegevustes saavutatud tulemuste eest.

 1.-8.klass  

Sulge