Kabala lasteaia rühm JÕMMU

jommu [at] suhtlus.ee 4892446  
helen.karlson [at] kabala.edu.ee (Helen Karlson)  lasteaiaõpetaja helen.karlson [at] kabala.edu.ee    
marge.oruvali [at] kabala.edu.ee (Marge Oruväli)  lasteaiaõpetaja assistent marge.oruvali [at] kabala.edu.ee    
evelin.rais [at] kabala.edu.ee (Evelin Räis)  lasteaiaõpetaja abi evelin.rais [at] kabala.edu.ee    
merit.leht [at] kabala.edu.ee (Merit Leht)  lasteaiaõpetaja abi (töösuhe on ajutiselt peatatud)      
 

Kabala lasteaia rühm LEPATRIINU

    4892446  
siiri.johannson [at] kabala.edu.ee (Siiri Johannson)  lasteaiaõpetaja siiri.johannson [at] kabala.edu.ee    
merle.piirsalu [at] kabala.edu.ee (Merle Piirsalu)  lasteaiaõpetaja assistent merle.piirsalu [at] kabala.edu.ee    
anne-li.kivisto [at] kabala.edu.ee (Anne-Li Kivisto)  lasteaiaõpetaja abi anneli-kivisto [at] kabala.edu.ee    
       

Lipa lasteaia rühm LUSTILAPS

    4864475  
ly.vaikmets-vain [at] kabala.edu.ee (Ly Vaikmets-Vain)  lasteaiaõpetaja ly.vaikmets-vain [at] kabala.edu.ee    
tiina.viin [at] kabala.edu.ee (Tiina Viin)  lasteaiaõpetaja tiina.viin [at] kabala.edu.ee    
margit.pihelgas [at] kabala.edu.ee (Margit Pihelgas)  lasteaiaõpetaja abi margit.pihelgas [at] kabala.edu.ee    
 

Purku lasteaia rühm MUUMI

    4863283  
triinu.roosvalt [at] kabala.edu.ee (Triinu Roosvalt)  lasteaiaõpetaja triinu.roosvalt [at] kabala.edu.ee    
marge.bogdanov [at] kabala.edu.ee (Marge Bogdanov)  lasteaiaõpetaja assistent marge.bogdanov [at] kabala.edu.ee    
kristiina.pohjakas [at] kabala.edu.ee (Kristiina Põhjakas)  lasteaiaõpetaja abi kristiina.pohjakas [at] kabala.edu.ee    
         

Lasteaia igapäevaelus löövad kaasa:

     
 
         
anu.siniroht [at] kabala.edu.ee (Anu Siniroht)  muusikaõpetaja lasteaias anu.siniroht [at] kabala.edu.ee    
kelly.valdson [at] kabala.edu.ee (Kelly Valdson)  liikumisõpetaja Lepatriinu, Jõmmu ja Muumi rühmades kelly.valdson [at] kabala.edu.ee    
Eha Pärdi  liikumisõpetaja Lustilaps rühmas      
         

Majanduspersonal

       
         
Avelii Merisalu maja perenaine      
Pilve Raudsepp kokk      
         

Ootame oma perre!

       
         
Eripedagoogi täpsem info siin