Juhtkond

     
direktor [at] kabala.edu.ee (Pille Lille)  direktor direktor [at] kabala.edu.ee 51900751
kool [at] kabala.edu.ee (Katrin Puusepp)  sekretär juhiabi kool [at] kabala.edu.ee 4892447
tiia.sober [at] kabala.edu.ee (Tiia Sõber)  majandusjuhataja tiia.sober [at] kabala.edu.ee 4892447
marco.saluste [at] kabala.edu.ee (Marco Saluste)  haridustehnoloog-infojuht marco.saluste [at] kabala.edu.ee  
kadi.peedo [at] ut.ee (Kadi Peedo)  HEV-koordinaator õppenõustaja              kadi.peedo [at] kabala.edu.ee  
koidu.pettai [at] kabala.edu.ee (Koidu Pettai)  huvijuht koidu.pettai [at] kabala.edu.ee  
       

Õpetajate nõustaja HARNO toel

     
marimallfeldschmidt [at] gmail.com (Mari-Mall Feldschmidt)                                         

 haridusvaldkonna töönõustaja,

 

marimallfeldschmidt [at] gmail.com   

Kabala lasteaia rühm JÕMMU

jommu [at] suhtlus.ee 4892446  
helen.karlson [at] kabala.edu.ee (Helen Karlson)  lasteaiaõpetaja helen.karlson [at] kabala.edu.ee    
marge.oruvali [at] kabala.edu.ee (Marge Oruväli)  lasteaiaõpetaja assistent marge.oruvali [at] kabala.edu.ee    
evelin.rais [at] kabala.edu.ee (Evelin Räis)  lasteaiaõpetaja abi evelin.rais [at] kabala.edu.ee    
Merit Leht  lasteaiaõpetaja abi (töösuhe on ajutiselt peatatud)      
 

Kabala lasteaia rühm LEPATRIINU

    4892446  
diana.krahe [at] kabala.edu.ee (Diana Krahe) lasteaiaõpetaja diana.krahe [at] kabala.edu.ee    
merle.piirsalu [at] kabala.edu.ee (Merle Piirsalu)  lasteaiaõpetaja assistent merle.piirsalu [at] kabala.edu.ee    
anne-li.kivisto [at] kabala.edu.ee (Anne-Li Kivisto)  lasteaiaõpetaja abi anneli-kivisto [at] kabala.edu.ee

 

 
       

Lipa lasteaia rühm LUSTILAPS

    4864475  
ly.vaikmets-vain [at] kabala.edu.ee (Ly Vaikmets-Vain)  lasteaiaõpetaja ly.vaikmets-vain [at] kabala.edu.ee    
tiina.viin [at] kabala.edu.ee (Tiina Viin)  lasteaiaõpetaja tiina.viin [at] kabala.edu.ee    
margit.pihelgas [at] kabala.edu.ee (Margit Pihelgas)  lasteaiaõpetaja abi margit.pihelgas [at] kabala.edu.ee    
 

Purku lasteaia rühm MUUMI

    4863283  
triinu.roosvalt [at] kabala.edu.ee (Triinu Roosvalt)  lasteaiaõpetaja triinu.roosvalt [at] kabala.edu.ee    
marge.bogdanov [at] kabala.edu.ee (Marge Bogdanov)  lasteaiaõpetaja assistent marge.bogdanov [at] kabala.edu.ee    
kristiina.pohjakas [at] kabala.edu.ee (Kristiina Põhjakas)  lasteaiaõpetaja abi kristiina.pohjakas [at] kabala.edu.ee    
         

Lasteaia igapäevaelus löövad kaasa:

     
 
         
anu.siniroht [at] kabala.edu.ee (Anu Siniroht)  muusikaõpetaja lasteaias anu.siniroht [at] kabala.edu.ee    
Eha Pärdi  liikumisõpetaja Lustilaps rühmas      
Diana Krahe 

 liikumisõpetaja Leptariinu ja

 Jõmmu rühmades

     
   

Majanduspersonal

       
Avelii Merisalu maja perenaine      
Pilve Raudsepp kokk