Nimi

 Amet

Kontakt e-post Telefon  Vastuvõtt
Pille Lille

 direktor

direktor@kabala.edu.ee 51900751

  Kokkuleppel

  E, T Kabalas 

  K Lipal

  N Purkus

Katrin Puusepp  sekretär juhiabi kool@kabala.edu.ee 4892447

  Kokkuleppel

  Kabalas

  E, T, K, N, R

Tiia Sõber  majandusjuhataja tiia.sober@kabala.edu.ee 4892447   Kokkuleppel

  Kabalas

  E, T, K, N, R

Marco Saluste  haridustehnoloog-infojuht marco.saluste@kabala.edu.ee 4892447   Kokkuleppel

  Kabalas, Lipal,

  Purkus

  E, T, K, N

Kadi Peedo  HEV-koordinaator õppenõustaja              kadi.peedo@kabala.edu.ee 4892447

  Kokkuleppel 

  Kabalas, Lipal

  Purkus

  T, K, N, R  

         

Põhikooli ja lasteaia õpetajate nõustaja, HARNO toel

 
Mari-Mall Feldschmidt                                         

 haridusvaldkonna töönõustaja,

 

marimallfeldschmidt@gmail.com     
       

Kabala lasteaia rühm JÕMMU

jommu@suhtlus.ee 4892446  
       
Talvi Vichmann  lasteaiaõpetaja talvi.vichmann@kabala.edu.ee    
Marge Oruväli  lasteaiaõpetaja assistent marge.oruvali@kabala.edu.ee    
Evelin Räis  lasteaiaõpetaja abi evelin.rais@kabala.edu.ee    
Helen Karlson  lasteaiaõpetaja  (töösuhe on ajutiselt peatatud)      
Merit Leht  lasteaiaõpetaja abi (töösuhe on ajutiselt peatatud)      
 

Kabala lasteaia rühm LEPATRIINU

    4892446  
         
Diana Krahe lasteaiaõpetaja, liikumisõpetaja diana.krahe@kabala.edu.ee    
Merle Piirsalu  lasteaiaõpetaja assistent merle.piirsalu@kabala.edu.ee    
Anne-Li Kivisto  lasteaiaõpetaja abi anne-li.kivisto@kabala.edu.ee

 

 
       

Lipa lasteaia rühm LUSTILAPS

    4864475  
         
Ly Vaikmets-Vain  lasteaiaõpetaja ly.vaikmets-vain@kabala.edu.ee    
Tiina Viin  lasteaiaõpetaja tiina.viin@kabala.edu.ee    
Eha Pärdi  liikumisõpetaja      
Margit Pihelgas  lasteaiaõpetaja abi margit.pihelgas@kabala.edu.ee    
 

Purku lasteaia rühm MUUMI

    4863283  
         
Triinu Roosvalt  lasteaiaõpetaja, liikumisõpetaja triinu.roosvalt@kabala.edu.ee    
Marge Bogdanov  lasteaiaõpetaja assistent marge.bogdanov@kabala.edu.ee    
Kristiina Põhjakas  lasteaiaõpetaja abi kristiina.pohjakas@kabala.edu.ee    
         

Lasteaia muusikaõpetaja:

     
 
Anu Siniroht

 lasteaia muusikaõpetaja

 lasteaia pidude korraldaja

anu.siniroht@kabala.edu.ee    
         
   

Majanduspersonal

       
Avelii Merisalu  maja perenaine Purkus      
Pilve Raudsepp  kokk Purkus      
Piret Raagma  kokk Kabalas ja Lipal      
Tiina Kuusemets  koka abi Kabalas ja Lipal