Lastekaitse Liidu pöördumine 04. марта Kabala Lasteaed-Põhikool

Lastekaitse Liit üheskoos erinevate koostööpartneritega kogub kokku sisendit lastelt, nende vanematelt ning õpetajatelt ja lastega töötavatelt spetsialistidelt, et koostada ülevaatlik digitaalne materjal, milles sisalduvad nõuanded, kuidas rääkida lastega sõjast ning mida seejuures meeles pidada.

Selleks, et materjal oleks kasulik kõikidele osapooltele, palume leida mõni minut aega, et täita siin lehel (https://forms.gle/HPd9RW7uXXtNAFFB6) asuv vorm ning panna kirja need küsimused, mis Teie hinnangul vajaksid erilist tähelepanu.

Jutupunktidesse on sisendit oodatud andma nii lapsevanemad, õpetajad, lastega töötavad spetsialistid, kuid eriliselt oluline on saada sisendit ka lastelt.

Lisainfo: Kristina Kukk, MTÜ Lastekaitse Liit, Kommunikatsiooni- ja koostöökoordinaator, tel: +372 5802 4630; e-post: kristina.kukk@lastekaitseliit.ee

www.lastekaitseliit.ee

Inimene, kes hoolib, loeb veebiajakirja „Märka Last“

Infot vahendas Pille Lille