Наши истории

Kokkuvõte muusikanädalast 21. апреля Kabala Lasteaed-Põhikool

11.-14.aprillil toimus koolis 19. Muusikanädal. Traditsiooniks olnud külaliste kutsumine ning oma kooli õpilaste ja õpetajate muusikalised etteasted.
Sel aastal olid külas Paide Teatri meeskonnast Jan Teevet ja Kirill Havanski, kes jagasid kogu koolipere kaheks grupiks ja vestlesid õpilastega teatri tegemisest ja kaasasid õpilased erinevatesse loovülesannetesse ja  -liikumisse.
Toimusid koolidisko vahetunnid, kus DJ-ks olid 9.klassi noormehed Renee-Lehar Remmelgas ja Karl Aedla. Noortekeskusest küsisime keerlevad diskopallid, mis tekitasid elevust ja tantsuhoogu. Kõlas noortepärane lemmikmuusika.
Muusikaliste etteastete ettevalmistused algasid juba varem, kuid oli ka viimasel hetkel registreerunuid, kes soovisid oma esinemisjulgust ja stiilimuutust esitleda.
Etteastete hommikul oli sagimist ja elevust palju. Saali kogunes suur seltskond erinevaid staare, ansambleid, artiste, pianiste ja soliste. Algas üritus - „Su nägu kõlab tuttavalt“. Kohale saabus innustav „rahvusvaheline žürii“, vajati ka tõlki. Õpilane Eleri Rahuoja oli suurepärane otsetõlkija.
Õpetajad esitasid „Muusikalise maiuspala“, mis koosnes laulude popurriist elava muusika saatel, oli ka näitlemist ja tantsu.
Klasside etteasted: bändid, tantsijad, fotograafid, loov- ja laululavastused, pillimängijad, solistid, üksikesinejad ning üllatused.
Kontserti juhtis õp. Salle Nurmeta, pildid jäädvustas õppejuht Triin Tõitoja, helindus infotehnoloog Marco Saluste.
Tänan südamest kõiki osalejaid ja abilisi muusikanädala õnnestumise eest!

muusikaõpetaja

Anu Siniroht

Muusikanädala pildialbum

Kõlas noortepärane lemmikmuusika.
Tänan südamest kõiki osalejaid ja abilisi muusikanädala õnnestumise eest!

muusikaõpetaja

Anu Siniroht