Новости

Taotlused laste elukohajärgsesse kooli saamiseks 27. февраля Kabala Lasteaed-Põhikool

Lugupeetud lapsevanemad!

1. märtsist kuni 30. aprillini on võimalik esitada taotlus vallavalitsusele 2023/2024 õppeaastal 1. klassi tulijate õpilaste elukohajärgse kooli määramiseks.

Elektroonilise taotluse esitamiseks tuleb minna Rapla Vallavalitsuse kodulehele ja logida sisse, valides teile sobivat identifitseerimise viisi (ID-kaart, mobiil-ID).

Elektrooniline taotluse vorm on vallavalitsuse kodulehel:

Paberkandjal taotluse esitamiseks tuleb taotluse vorm alla laadida ning esitada see Rapla Vallavalitsusele allkirjastatult.

Hiljemalt 20. mail teavitab vallavalitsus vanemaid kooli määramisest.

Lugupidamisega

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor

Lugupeetud lapsevanemad!

Elektrooniline taotluse vorm on vallavalitsuse kodulehel:

Hiljemalt 20. mail teavitab vallavalitsus vanemaid kooli määramisest.

Lugupidamisega

Pille Lille