Vikerraadio Miniturniir 11. декабря Kabala Lasteaed-Põhikool

Läbi detsembrikuu osalevad meie kooli õpilased Vikerraadio mälumängusaates Miniturniir .

Kaks saadet on juba olnud.  Seda, mida õpilased Grete-Liis Voigt, Cassandra Vichmann, Anthony Smirnov, Karl-Artur Kuusemets ja Rasmus Rahkemaa saates rääkisid, saab soovi korral järele kuulata siin: 02.12 saade ja 09.12 saade.

Tulekul on veel 16.12 saade.

Toetuse eest suured tänud Kabala firmale AGO AUTO OÜ, kes lastega turvaliselt Tallinnas ära käis.

Tulekul on veel 16.12 saade.