Lasteaed

Õppeaasta moto on

• LAPS KASVAB LOODUSLÄHEDASELT- ON LOOV, RÕÕMUS JA ENESEKINDEL. Igal rühmal on 1-2 rühmasisest õppeaasta eesmärki, mis kajastub rühma tegevuskavas ja rühma õppe-kasvatustöö plaanides. Lasteaiarühmades on kasutusel elektrooniline päevik ELIIS.
  • 2015. aasta märtsikuus liitus meie lasteaed projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed". Koolituse on läbinud Lustilapse ja Muumi rühmad. Kiusamisest vabaks tutvustus
  • Lapse lasteaeda harjutamise soovitused
  • Lasteaiarühmade päevakavad

Kabala rühm JÕMMU

Kabala rühm LEPATRIINU

Lipa rühm LUSTILAPS

Purku rühm MUUMI

Lasteaia igapäevaelus löövad kaasa:

Liikumisõpetajad:

• Indrek Huopolainen (LEPTARIINU, JÕMMU ja MUUMI lasteaiarühmades)
  • Eha Pärdi LUSTILAPS lasteaiarühmas

Muusikaõpetaja:

Eripedagoog: ootame oma perre!

Õppeaasta moto on

• Lapse lasteaeda harjutamise soovitused
  • Lasteaiarühmade päevakavad

Kabala rühm JÕMMU

Kabala rühm LEPATRIINU

Lipa rühm LUSTILAPS

Purku rühm MUUMI

Lasteaia igapäevaelus löövad kaasa:

Liikumisõpetajad:

• Indrek Huopolainen (LEPTARIINU, JÕMMU ja MUUMI lasteaiarühmades)
  • Eha Pärdi LUSTILAPS lasteaiarühmas

Muusikaõpetaja:

Eripedagoog: ootame oma perre!