1. septembri aktus kell 9.00 28. august Kabala Lasteaed-Põhikool

Kabala Lasteaed-Põhikooli õppeaasta avaaktus algab 1. septembril kell 9.00 koolimaja saalis.

1. klassis oma kooliteed alustavate laste vanemaid ootame sel tähtsal päeval kooli koos oma lastega. Pärast aktust on klassijuhataja tunnid ning klasside pildistamised (tuleb fotograaf).

Kooli sõidab buss tavalise graafiku järgi, koolipäev lõpeb ja buss kodu suunas väljub kell 11.30.

Riietus pidulik ja kooli võib tuua ka vahetusjalatsid.

Riietus pidulik ja kooli võib tuua ka vahetusjalatsid.