1. septembril avaaktus kell 9.00 26. august Kabala Lasteaed-Põhikool

Kabala Lasteaed-Põhikooli õppeaasta avaaktus toimub 1. septembril algusega kell 9.00 koolimaja saalis ja kestab orienteeruvalt üks tund.

Pärast aktust on klassijuhataja tunnid ning klasside pildistamised.

Esimene koolipäev lõpeb orienteeruvalt kell 11.20 ning kojusõidu buss väljub kl 11.30.

1. klassis oma kooliteed alustavate laste vanematel palume sel tähtsal päeval olla koolis koos oma lastega. Kui te ise ei saa oma lapsega 1. septembril kooli tulla, siis saatjaks võib olla kuni kaks täiskasvanut.

Palume kõigile lastele kohe kaasa anda sisejalatsid.

Õppeaasta avaaktus on pidulik sündmus ning vastavalt sellele ka pidulik riietus.

Toredat, rõõmsat ja teadmisterohket uut kooliaastat kõigile!

Kabala Lasteaed-Põhikooli meeskonna nimel

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor

Pärast aktust on klassijuhataja tunnid ning klasside pildistamised.

Palume kõigile lastele kohe kaasa anda sisejalatsid.

Toredat, rõõmsat ja teadmisterohket uut kooliaastat kõigile!

Kabala Lasteaed-Põhikooli meeskonna nimel

Pille Lille