Meie lood

2. klassi külaskäik  Kabala  ettevõttesse  Violante. 21. aprill Kabala Lasteaed-Põhikool

Karjaääri - ja  ettevõtluspäev  Kabala  Lasteaed – Põhikoolis  20.aprill  2022
Külaskäik  Kabala  ettevõttesse  Violante

2. klassi   õpilaste  tähelepanekud:
*
Sai  käidud  pehme mööbli firmas. Seal  oli  huvitav. Sain  teada, kuidas  tehakse  pehmet  mööblit. Eriti  meeldis  pakkimine. See  õppekäik  oli  vahva.
*
Õmblejaid  oli  15. Nad  teevad  ainult  diivaneid  ja  tugitoole.
*
Mulle  meeldis  see, kui  lõikur  lõikas  tükke välja  ja  kuidas  see  töö  käis.
*
Ma  nägin  lõikurmasinat, mullivesi  oli  vahva.
*
Nägin  palju  lahedaid  asju.
*
Mulle  meeldis  juhataja  ja  need  pehmused. Seal  oli väga  huvitav  näha, milliseid  erinevaid  töid  tehakse. Ka  diivanitegemise  kohta  sai  palju  uut  teada.
*
Materjalid  olid  erinevate  värvidega - mustad, punased.

Õpetaja Aimi Allikmäe

Karjaääri - ja  ettevõtluspäev  Kabala  Lasteaed – Põhikoolis  20.aprill  2022
Külaskäik  Kabala  ettevõttesse  Violante

2. klassi   õpilaste  tähelepanekud:
Õmblejaid  oli  15.
Nad  teevad  ainult  diivaneid  ja  tugitoole.
*
Ma  nägin  lõikurmasinat, mullivesi  oli  vahva.
*
Nägin  palju  lahedaid  asju.
*
Materjalid  olid  erinevate  värvidega - mustad, punased.

Õpetaja Aimi Allikmäe