Alustame jalgratturite koolitusega 30. oktoober Kabala Lasteaed-Põhikool

Alates novembrist 2020 alustavad meie kooli 3. ja 4. klasside õpilased jalgratturi koolitusega. Eesmärk on kevadeks kätte saada jalgratturi juhiload.

Kahe klassi peale alustab koolitust 21 õpilast.

Koolitusel õpitakse tundma ohutuks jalgrattasõiduks vajalikke liiklusreegleid, praktilistes sõidutundides õpitakse ratast käsitlema ning harjutatakse reeglite järgi juhtimist väikese liiklustihedusega liikluses.

Jalgratturi koolitus lõpeb eksamiga, mis koosneb kahest osast: teooria testist ja praktilisest sõidust.

Lisainfot jalgratturi juhiloa kohta saab SIIT.

Kabala Lasteaias-Põhikoolis koolitavad sel õppeaastal jalgrattureid õpetajad Anu Vendelin, Anu Siniroht ja Indrek Huopolainen. Koostööpartneriks materjalide ning nõuga on Maanteeamet.

Margo Hussar

Direktor

Kahe klassi peale alustab koolitust 21 õpilast.

Lisainfot jalgratturi juhiloa kohta saab SIIT.

Margo Hussar

Direktor