Uudised

Direktor Margo Hussar ja ÕE president Lisette Toomla allkirjastasid koostööleppe. 07. detsember Kabala Lasteaed-Põhikool

Jõulukuu 7. päeval allkirjastasid kogu koolipere ees koostööleppe Kabala Lasteaia- Põhikooli õpilasesinduse president Lisette Toomla ja direktor Margo Hussar. Koostöölepe sõlmiti eesmärgiga üheskoos tegutseda selle nimel, et kõigil oleks koolis hariv, huvitav ja meeldiv olla.

Enne koostööleppe allkirjastamist süütas õpilasesinduse president kooli jõulukuusel 2. advendiküünla.

Värskelt allkirjastatud koostöölepe on nähtav ja loetav SIIN.

Leppe nimekiri koostöökohtadest ei ole lõplik ega takista muude lisalepete ja rohkema koostöö tegemist, kui need on mõeldud koolielu edendamiseks ja arendamiseks.

Margo Hussar

Direktor

Kabala Lasteaed-Põhikool

Värskelt allkirjastatud koostöölepe on nähtav ja loetav SIIN.

Margo Hussar

Direktor