Meie lood

KOKKUVÕTE 20.MUUSIKANÄDALAST 17. aprill Kabala Lasteaed-Põhikool

10.-14.aprillil toimus Kabala Lasteaed-Põhikoolis 20.Muusikanädal. Traditsiooniks on olnud külaliste kutsumine ning oma kooli õpilaste ja õpetajate muusikalised etteasted, lasteaialaste kaasamine ning näitus.

Sel aastal valmistasid õpilased ja lasteaialapsed 10.aprilliks ette temaatilised näitused:

„Minu esimesed noodid“

„Kõik võib olla muusika“

„Muusikalised muinasjutud“

„Kaunis noodikäekiri“

Tööd tulid väga omanäolised ja toredad ning kaunistasid meie kooli saali!

11.aprillil olid külla kutsutud Hagudi Põhikooli 7 õpilast ja õpetaja Pilvi Pärnapuu. Transpordi ja pildistamisega aitas Aivar Arak. Ühisele pillimänguhuvile kohtusid ukuleleansamblid.

Gertu-Liis Raudsepp ja Heleene Grichin teostasid oma loovtöö - „Ukulele töötuba“. Õpetati kaks lugu „Kevadel“ ja „Kägu“ ning ühislugudeks saime kokku ka meie kooli noorema ja vanema grupi pillimängijatega. Oli tore ning meeldejääv kohtumine väga tublide ukulelemängijatega Hagudist!

Kolmapäeval, 12.aprillil oli juba hommikul elevust lähenevaks moeshowks. Klassid, õpetajad ja lasteaia Jõmmu rühm olid ettevalmistanud muusikalised etteasted. Päevajuht Tiia Sõber kutsus saali positiivseid tähelepanekuid andva žürii, kuhu kuulusid kostümeeritud direktor Pille Lille, sekretär Katrin Puusepp ja 9.klassi õpilane Oskar Laane. Helindusega tegeles IT tehnoloog Marco Saluste ja fotograaf õpilane Markus Sillavere.

Moeetenduse etteasted: õpetajad – „Ruut ja lips aksessuaaridega“, Jõmmu rühm – „Kevadlillekesed, mesimumm ja karu“, 1.-2.klass – „Kevadised kärbsed“, 3.klass – „Matkasellid“, 4.klass – „Sport massidesse ja Birgit Sillavere tants“, 5.klass – „Kuulsuste kevadmood“, 6.klass – „Uued suunad moes“, 7.-8.klass – „Ajas tagasi“, 9.klass – „Mõeldes suvele“.

Moeüritus andis ideid ja mõtteid selleks hooajaks, kindlasti ka esinemisjulgust. Kõik olid väga stiilsed ja vahvad ning julged osalejad!

13.aprillil olid üllatuskülalisteks Erik Tammsoo ja Meelis Ahven. Erik tegeleb hobina DJ tööga ja näitas põnevaid võimalusi DJ-puldi kasutamisel. Õpilased said ka ise tehnikat proovida ja katsetada. Loodame, et nii mõnelgi tekkis siit huvi ise osata koolidiskot teha või ka laiem tehnikaga tegelemise tahe.

Reedel, 14.aprillil tulid lasteaiarühmad Kabalasse kokku ja ka 1.-5.klassi õpilased saali, et saada osa teatrietendusest. Külla tuli Tallinna Lasteteater Lepatriinu, kelle kahe andeka näitleja vahendusel saime osa etendusest „Prügikuningriik“.

Lasteaiaõpetaja Talvi kirjutas muljetest:

Väga vahva etendus ja õpetlik. Lapsed olid väga kaasa haaratud ja tegid vajalike asju kaasa. Peale teatrit olid lapsed väga rõõmsad ja neile jäi hästi meelde, mida nad nägid.

Reedel toimusid koolidisko vahetunnid, kus DJ-ks olid Mart Väljaots, Markus Grichin, Renaldo-Robin Voigt ja Markus Leo. Kõlas noortepärane lemmikmuusika ja keerlesid diskopallid.

Tänan südamest kõiki osalejaid ja abilisi muusikanädala õnnestumise eest!

muusikaõpetaja

Anu Siniroht

GALERII

„Minu esimesed noodid“

„Kõik võib olla muusika“

„Muusikalised muinasjutud“

„Kaunis noodikäekiri“

Tööd tulid väga omanäolised ja toredad ning kaunistasid meie kooli saali!

Lasteaiaõpetaja Talvi kirjutas muljetest:

Tänan südamest kõiki osalejaid ja abilisi muusikanädala õnnestumise eest!

muusikaõpetaja

Anu Siniroht