Meie lood

Laste rõõm 2. klassi tööõpetuse tunnist 20. aprill Kabala Lasteaed-Põhikool

Peakate

Koolimaja  on  huvitav  koht, siin  võetakse  ette  igasuguseid  põnevaid  tegemisi. Kõige  olulisemad  on  ikkagi  lugemine – kirjutamine  ja  arvutamine. Tunniplaanist  ei  puudu  ka  kunsti – ja  tööõpetus. Mis  saab  meisterdamisest  ja värvimisest  vahvamat  olla! Omamoodi  väljakutseks  on  muidugi  taaskasutatavast  materjalist  loomine. Nii  oligi  2. klassile  ülesandeks  kooli  kaasa  võtta  vanu  ajalehti  ja  maalriteipi. Valmistamist  ootas  peakate – kaabu. Siin  ei  puudunud  ka  õpetaja  abikäsi. Pärast  paaritunnist  pusimist  leidsime  kuivamast  omapärased  valmistööd. Mine  tea, ehk  leiavad  õpilased  selle  kasutust  ka  mujal.

Aimi Allikmäe

Peakate