Palju õnne Eha Pärdi 08. mai Kabala Lasteaed-Põhikool

Täna sai 70 aastaseks Kabala Lasteaed-Põhikooli Lipa rühma liikumisõpetaja Eha Pärdi.
Eha on olnud meie kooli kollektiivis 14 aastat ja enne seda oli ta juba pikki aastaid Lipa rühma liikumisõpetaja ja Raikküla Põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja.
Eha on Lipa rühma raudvara, kes on alati olemas kui rühmas abi vajatakse.

Soovime sulle palju õnne sünnipäevaks ja tugevat tervist, et jaksaksid edaspidigi Lipa lapsi liikuma meelitada!

Eha on Lipa rühma raudvara, kes on alati olemas kui rühmas abi vajatakse.