Meie lood

Programmeeritavad IT-õppevahendid toovad põnevust 16. veebruar Kabala Lasteaed-Põhikool

Meie kool sai Haridus- ja teadusministri 10.05.2018 määruse nr 16  „Mitmekesine ja kvaliteetne haridus digitaalse õppevaraga“ raames korraldatud toetusvoorus positiivse otsuse programmeeritavate IT õppevahendite soetamiseks.

Seadmete soetamist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Esimesed õppevahendid jõudsid juba kohale ja eile oli Purku rühmas märgata rõõmsat sagimist.

Õpetaja Triinu Roosvalt tutvustas pisikestele Qobo tigu. Tigu on selline tore tegelane oskab minna kuhu teda juhatada, oskab arvutada, laulda ja palju muudki, ja tahab vahest pai.

Seadmete soetamist toetab Euroopa Sotsiaalfond.