Meie lood

Tüdrukute nädal 15. märts Kabala Lasteaed-Põhikool

7. märtsist alates toimus koolis traditsiooniline tüdrukutenädal. Sellel aastal oli tüdrukutel võimalus igal nädalapäeval tegutseda erinevas valdkonnas.

Esmaspäev oli sisustatud raamatutega, mille peategelasteks olid tüdrukud. Raamatuid oli võimalus käia uurimas kogu nädala vältel esimese-ja kolmanda  klassi klassiruumis.

Teisipäeval oli tütarlastel külas kosmetoloog Reelika, kes rääkis sellest, kuidas oma käte, küünte ja näonaha eest  hoolitseda. Ta jagas näpunäiteid tagasihoidlikust, lapselikust jumestamisest.

Kolmapäevaks pidid kõik kodus ettevalmistuse tegema, paludes teha endale põnev või kaunis soeng. Poisid olid hindajateks, kõige kaunimaks hinnati Kristelle toonitud juuksed. Teiseks jäi Delissa oma toredate patsidega ning kolmandaks Vesela.

Neljapäeval said tüdrukud proovida kätt küpsetamisel. Üheskoos valmisid maitsvad kaerahelbepätsid, millega suurima mõnuga maiustasid ka algklasside poisid.

Reedesed tantsutunnid olid samuti seotud tüdrukutenädalaga, õpetaja Eve õpetas lastele seltskonnatantse. Kõik lõid tantsudes ühiselt kaasa. Nädal oli täis vahvaid tegevusi ning pakkus tüdrukutele rohkelt uusi teadmisi ja kogemusi.

Õpetaja Anu Vendelin

Õpetaja Anu Vendelin