Meie lood

Veebruarikuu – liikumiskuu 08. märts Kabala Lasteaed-Põhikool

Veebruarikuu – liikumiskuu ja kokku 494,26 kilomeetrit!

Kabala Lasteaed- Põhikool on tervist edendav kool ja nii otsustasime ühiselt, et 2023. aasta veebruar on meie lasteaia- ja koolipere aktiivse liikumise kuu. Üritusest osalemine oli vabatahtlik ja nii alustasid kilomeetreid koguma  14 tüdrukut ja 8 poissi. Ka õpetajad ei jäänud pealtvaatajateks ja et lõbusam oleks käidud kilomeetreid lugeda, moodustati 3-liikmelised võistkonnad.

Iga nädal algas kilomeetrite kokkulugemise ja kirjapanemisega. Kohe alguses sai ka teatatud, et parimaid ootavad kingitused. Kuu möödus kiiresti ja kui aeg oli kokkuvõtteid teha, selgus, et üheskoos olime läbinud 494,26 kilomeetrit.

Rõõm on tõdeda, et kõik kes alustasid, suutsid ka lõpuni vastu pidada. Tüdrukutest  kogusid kõige rohkem kilomeetreid Saskia – 74,77, Adele-Marie- 64,97  ja Loore-Käthe – 63 km . Poistest parimad olid Gregor – 25 km, Markus Sillavere – 17,87 km ja Bruno-Benno – 7.02 km. Õpetajatest tegi suurepärase tulemuse võistkond, kuhu kuulusid Anu Vendelin, Ene ja Kadi. Kolmekesi läbisid nad veebruarikuuga 632,64 km.  Kõik liikumiskuust osavõtjad on kiitust väärt ja nagu oli lubatud, said parimad ka autasud.

Ene Kangrumägi

kehalise kasvatuse õpetaja

Galerii: parimate autasustamine

Veebruarikuu – liikumiskuu ja kokku 494,26 kilomeetrit!

Ene Kangrumägi

kehalise kasvatuse õpetaja