Margo Hussar direktor- Tel: 55649220 margo.hussar [at] kabala.edu.ee
Tiia Sõber majandusjuhataja tsober [at] hotmail.com
Katrin Puusepp sekretär katrinpuus [at] gmail.com
     
Helen Siniallik lasteaiaõpetaja- Kabala rühm JÕMMU helen.siniallik [at] gmail.com
Siiri Johannson lasteaiaõpetaja- Kabala rühm JÕMMU  
     
Marge Oruväli lasteaiaõpetaja- Kabala rühm LEPATRIINU  
Liina Väljaots lasteaiaõpetaja- Kabala rühm LEPATRIINU  
     
Ly Vaikmets-Vain lasteaiaõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS  
Tiina Viin lasteaiaõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS tiina.viin [at] mail.ee
Eha Pärdi liikumisõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS  
     
Tiina Vaiksaar lasteaiaõpetaja- Purku rühm MUUMI tiina.vaiksaar [at] mail.ee
Marge Kütt lasteaiaõpetaja assistent- Purku rühm MUUMI  
     
Indrek Huopolainen inimeseõpetus, kehaline kasvatus indrek.huopolainen [at] gmail.com
Kaia Karlep klassiõpetaja, eripedagoog, 3. klassi juhataja kaiakarlep [at] gmail.com
Taimi Kingisepp ajalugu, ühiskonnaõpetus taimi.kingisepp [at] gmail.com
Enn Kõrver tehnoloogiaõpetus, füüsika, loodusõpetus enkor [at] hot.ee
Luule Nikopensius keemia  
Salle Nurmeta inglise keel, karjääriõpetus, karjäärikoordinaator. 8. ja 9. klassi juhataja sallenurmeta1 [at] gmail.com
Hele Ojamaa klassiõpetaja, 1. ja 4. klassi juhataja e59 [at] hot.ee
Koidu Pettai vene keel, eesti keel, 5. ja 7. klassi juhataja koidu52 [at] hot.ee
Anu Siniroht muusika, loodusõpetus anusini [at] hot.ee
Signe Talisoo eesti keel, raamatukogu signe.talisoo [at] gmail.com
Ülli Toomemäe bioloogia, geograafia yllitoom [at] gmail.com
Piret Urtson õppealajuhataja, matemaatika, kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö piret.urtson [at] gmail.com
Anu Vendelin klassiõpetaja, 2. ja 6. klassi juhataja anu.vendelin [at] mail.ee
Jaanika Voomets matemaatika jaanika.voomets [at] kabala.edu.ee
     

Uuendatud 13.05.2020